Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

На посаду директора Рівнеоблводоканалу чотири претенденти | Газета 7 Днів

На посаду директора Рівнеоблводоканалу чотири претенденти

13.05.2016 16:38
Переглядів:615
У семи керівників комунальних закладів та підприємств обласної ради закінчився термін дії контрактів. Тож там проходять збори трудових колективів, під час яких працівники визначаються із підтримкою тих чи інших претендентів на посаду керівника.

Проведення таких зборів є однією з умов розгляду на черговій сесії обласної ради кандидатур претендентів на посади керівників закладів та підприємств.

Таким чином працівникикомунального закладу «Обласне бюро судово-медичної експертизи» підтримали свого нинішнього начальника Миколу Сергеєва.

Майже стовідсоткову підтримку трудового колективу Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів також продемонстрував його директор Олег Висоцький. За продовження контракту з Богданом Янчевським на посаді директора Рівненського обласного центру організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді проголосували його працівники. До слова, всі перераховані вище кандидати на посади керівників були єдиними претендентами.

Із п’яти претендентів на посаду керівника Рівненського геріатричного пансіонату його працівники висловили довіру своєму нинішньому керівнику Василю Дрозду. Його підтримали 92% працівників.

На посаду директора Дубенського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів претендували Григорій Шумейко, Віта Шаблій та Микола Ралець. Вчора, 12 травня під час зборів трудового колективу більшість працівників (63%) підтримали кандидатуру Григорія Шумейка.

На наступному тижні заплановано проведення зборів трудових колективів РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» та Рокитнівського медичного училища.

На посаду директора Рівнеоблводоканалу, крім нинішнього керівника Андрія Карауша, претендують Олександр Довжаниця, Тетяна Якубович, Ігор Катульський та Святослав Євтушенко

На посаду директора Рокитнівського медичного училища подали документи Михайло Демянчук та Володимир Кравець.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
15 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?