Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

За два пленарні засідання подужали тільки піврегламенту | Газета 7 Днів

За два пленарні засідання подужали тільки піврегламенту

19.05.2016 10:12
Переглядів:348
Міські депутати у вівторок збиралися позапланово, щоб закінчити розгляд проекту регламенту, розпочатий минулого четверга, проте не змогли осилити це завдання. Отже, наступна «серія» цієї безкінечної сесії призначена на понеділок.

Рівнерада прийняла регламент за основу і схвалила перші 28 статей в цілому, тоді коли загалом цей документ містить 56 статей. Кожна норма розглядається дуже доскіпливо. Зокрема, депутати «спіткнулись» на 14-ій статті регламенту, у якій йдеться про строк повноважень постійних комісій.

Депутат Людмила Туровська наполягала на тім, що ця норма передбачена Законом «Про місцеве самоврядування», в якому чітко оговорено: голови і члени постійних комісій призначаються на період повноважень ради.

Не згодна з цим депутатка від «Свободи» Анна Іванова: «Постійні комісії – не приватна власність депутатів». Фракція «Свободи» навіть брала перерву для узгодження цього питання, а після неї видала пропозицію, яка полягає в тім, що депутати не мусять бути «прив’язані» до конкретної постійної комісії на всю каденцію ради. Анна Іванова вважає, що в постійній комісії депутат повинен працювати один рік, а потім переходити в іншу комісію. Несподівано ця пропозиція пройшла – за неї проголосували 22 міські обранці.

Рада погодилася з правом міського голови обирати собі заступників і подавати їх на затвердження ради, а також із тим, що кількісний склад виконкому визначається радою, а персональний рада затверджує на пропозицію міського голови.

Наступного разу депутати зберуться на початку наступного робочого тижня: у понеділок о 10.00.

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?