Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
 
Травень 2016
 

Адаптація воїнів АТО до мирних умов життя – процес тривалий, але вкрай необхідний | Газета 7 Днів

Адаптація воїнів АТО до мирних умов життя – процес тривалий, але вкрай необхідний

20.05.2016 15:48
Переглядів:676
На базі Олександрійського навчального відділення РЦПТО ДСЗ пройшов спеціалізований тренінг – семінар для демобілізованих учасників АТО, які сьогодні навчаються у групі водіїв категорії В.

Психолог центру Тамара Сажина та вихователь центру Ірина Гарнага організували та провели захід під назвою «Соціально – психологічна адаптація демобілізованих учасників АТО та методи подолання посттравматичного синдрому» задля максимальної акліматизації наших військових в умовах мирного життя.

Важливо, що психолог центру Тамара Сажина на власному досвіді  відчула усі жахи війни, знає ціну втратам та руйнуванню, має статус ВПО та змушена була приїхати в наші краї із зони АТО.

«Проведення таких тренінгів відчутно позитивно змінює динаміку психоемоційного стану колишніх бійців, поступово виводить їх із стану тривожності та напруги, концентрує увагу на мирних планах та навчанні», – зауважує Ірина Гарнага. Свої навички та знання вона постійно вдосконалює на спеціалізованих навчальних курсах.

До того ж, надзвичайна природа, багаті колоритні краєвиди особливо впливають на стан людини, тому і місце проведення семінару було обрано в мальовничому місці – в Олександрії.

 Робота з психологічної реабілітації учасників АТО тривала та кропітка, але людське ставлення, кваліфікований підхід та власне неповторна весняна природа Рівненщини сприяють відродженню позитивних емоцій у наших захисників.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?