Завершився Чемпіонат Рівного з волейболу | Газета 7 Днів

Завершився Чемпіонат Рівного з волейболу

31.05.2016 16:50
Переглядів:659
Змагання Чемпіонату Рівного з волейболу серед чоловічих команд в залік Спартакіади міста 2016 року серед КФК відбувалися в двох підгрупах: 1 підгрупа – «ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, заклади профтехосвіти», 2 підгрупа «ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, аматорські колективи».

Змагалися волейболісти протягом травня в спортивних залах Рівненського державного гуманітарного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Рівненського автотранспортного коледжу та Вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі.

Всього в змаганнях взяли участь 19 команд, це понад 200 учасників. В підсумку у підгрупі «ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, заклади профтехосвіти» 1 місце виборола команда Технічного коледжу НУВГП, 2 місце здобула команда – Училище поліції, 3 місце – ВПУ№1.

У підгрупі «ВНЗ 3-4 рівнів акредитації, підприємства, організації, аматорські колективи» чемпіоном міста Рівного з волейболу 2016 року стала команда Національного університету водного господарства та природокористування, яка у фінальній зустрічі з рахунком (3-2 «по партіям») здолала команду Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. акад. Степана Дем’янчука.

Третє місце за аматорським колективом «Патріот», який у матчі за бронзу з рахунком (2-0 «по партіям») переміг команду з РДГУ.