Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Не було б порядку, та новосілля допомогло | Газета 7 Днів

Не було б порядку, та новосілля допомогло

01.07.2016 12:13
Переглядів:649

Так можна перефразувати відому приказку з огляду на приємні естетичні зміни, що сталися на вулиці Гагаріна в Рівному біля злощасного магазину «Арсенал».

Відкритий влітку 2007 року, мисливський салон-магазин проіснував лише кілька років. В інтернеті з 2011 року гуляє пропозиція про його продаж за півмільйона доларів.

Натомість відтоді на місці магазину більш як п’ять років залишалась пустка. Вже й дерева біля нього насіялись і виросли високі за цей час, на всю округу плодилися бур’яни.

Причепурена й ошатна вулиця Гагаріна, особливо тут, у діловому районі «Газотрону», дуже потерпала через таке небажане сусідство. Проблеми власника салону-магазину вочевидь обернулися більмом на оці для всієї вулиці, та й усього нашого міста.

І ось після появи по сусідству нового закладу, як подейкують, фітнес-клубу, прибрали заодно і занедбану клумбу. Тепер креативну вивіску нового клубу – висячу рожеву «Волгу» – добре видно ще здалеку.

 Ця приємна зміна гарно вписалась у завершення капітальної реконструкції дороги і тротуарів на прилеглому до «Газотрону» відрізку.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?