Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

У форменому одязі кермують вулицями Рівного водії тролейбусів | Газета 7 Днів

У форменому одязі кермують вулицями Рівного водії тролейбусів

01.07.2016 14:47
Переглядів:458

Сорок років знадобилося міському комунальному підприємству «Рівнеелектроавтотранс», щоб стати кращим в Україні серед підприємств міського електротранспорту за показниками фінансово-господарської діяльності. Як і годиться дляфлагмана галузі, тут подбали і про його обличчя – формений одяг. Поки що для водіїв.

За словами керівника підприємства Валентина Ткачука, першість за економічними критеріями спонукала колектив подбати і про підвищення якості надання послуг, зокрема про естетичний вигляд працівників. Отож торік наприкінці літа придбали для водіїв перший формений одяг – блакитні сорочки з фірмовими логотипами. Нещодавно водії отримали вже по другій такій сорочці. І одразу на маршрутах побільшало водіїв у гарній уніфікованій формі.

 Приживається нова форма непросто. Комусь не подобається те, що формені сорочки потрібно щоразу прасувати, ще когось не влаштовує синтетична складова тканини, з якої вони пошиті. На пасажирів же нововведення справило приємне враження. Разом з тим вони висловлюються за те, що передусім потрібно було б подбати про зовнішній вигляд кондукторів, які є своєрідною візитною карткою кожного тролейбуса. Тим часом водіям, навіть підстаркуватих тролейбусів, у таких класичних, небесного кольору сорочках легше стало підтримувати власний гарний імідж, про культуру обслуговування пасажирів дбати і водночас тримати марку кращих у галузі.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?