Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Рівняни звикають до біотуалетів у місті | Газета 7 Днів

Рівняни звикають до біотуалетів у місті

04.07.2016 16:17
Переглядів:236

Цього року наші комунальники придбали ще десять біотуалетів. Їх ставлять там, де завжди людно, а поряд не знайдеш стаціонарної громадської вбиральні.

– Для зручності рівнян ми встановили біотуалети в парках Слави, Хіміків, Просвіти та Лебединці, на пляжі в Басовому Куті, у центрі міста – на бульварі Незалежності, а також на декількох кінцевих зупинках громадського транспорту. Вивозимо їх тимчасово і до місць масових гулянь, мистецьких і спортивних заходів. Рівняни дякують, що комунальники про них подбали, – розповів нашому кореспондентові Юрій Прокопчук, головний інженер КАТП 1728, яке встановлює мобільні громадські вбиральні. –Опікуємося і санітарним станом біотуалетів: кілька разів на тиждень працівники їх прибирають, а також, раз на два тижні, відвозять на підприємство, щоби ретельно вимити і продезінфікувати.

 Рівняни поступово звикли до такої зручності. Це зовсім не дрібниця, а ознака європейської культури, що впевнено вже прописалась у Рівному. Хоч декому, бува, кортить зробити шкоду: недавно в парку Слави якісь вандали знов перекинули біотуалет.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 11 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?