Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Проти «комунального геноциду» борються сьогодні у Києві рівненські профспілки | Газета 7 Днів

Проти «комунального геноциду» борються сьогодні у Києві рівненські профспілки

06.07.2016 14:22
Переглядів:439

Федерація профспілок Рівненської області сьогодні, 6 липня, приєдналася до всеукраїнської попереджувальної акції протесту Федерації професійних спілок України проти підвищення тарифів.

Участь у мирній солідарній акції взяли понад 50 тисяч профспілковців з усіх регіонів України. Як повідомили в інформаційно-аналітичному центрі ФПРО, Рівненщина направила до Києва 600 своїх представників на чолі з головою Федерації профспілок Рівненщини Миколою Шершуном.

Учасники акції протесту, яких зібралося кілька тисяч, йшли від Хрещатика до будівлі Кабінету Міністрів України. Протестувальники несли плакати і прапори своєї профспілки. Організатори акції через гучномовець озвучували вимогу щодо проведення парламентських слухань на тему тарифів і звіту уряду в парламенті. Під будівлею уряду протестувальники вимагали зупинити зростання цін на комунальні послуги, які називали «тарифним геноцидом».

 Як повідомив  прес-секретар Прем’єр-міністра Дмитро Столярчук, очільник Кабміну Володимир Гройсман та керівництво Федерації профспілок під час зустрічі «знайшли спільну мову».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?