Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Схема організації дорожнього руху потрібна Рівному для того, щоб пішоходи, водії і велосипедисти рухалися безпечно і комфортно | Газета 7 Днів

Схема організації дорожнього руху потрібна Рівному для того, щоб пішоходи, водії і велосипедисти рухалися безпечно і комфортно

08.07.2016 14:34
Переглядів:704

Сьогодні на робочій нараді під головуванням міського голови Володимира Хомка, представники інституту «Харківпроект», який виграв тендер з розробки схеми організації дорожнього руху в Рівному, презентували себе й майбутній документ, який, до речі, обійдеться міському бюджету приблизно в 700 тисяч гривень.

Мер Рівного відразу попередив, що наявність у міської влади схеми транспорту – це вимога держави, і, отже, розробити її Рівне мусить у будь-якому разі. То інша справа, що ця схема має вийти досконалою й корисною. Отож замовили її у проектантів із понад 70-річним досвідом таких розробок.

– У нас працює 120 кращих у країні фахівців, і зараз ми виконуємо аналогічні схеми для Сум, Дніпра, Полтави, Черкас, Одеси, – розповів директор інституту Юрій Спасов. – І встигнемо у строки, – до нового року, – бо влада Рівного надає нам доступ до всіх напрацювань, що в міста вже є, і обіцяє нам партнерську підтримку. Транспортна схема, яку ми створимо для Рівного, повинна бути актуальною, й дасть змогу вже за місяць-два після її затвердження міською радою почати втілювати стратегічні та тактичні рішення в розвиток та реконструкцію дорожньої мережі.

У вересні спеціалісти харківського інституту вивчатимуть у Рівному реальні транспортні потоки, й запропонують свої рішення, як організувати рух у місті таким чином, щоб зменшити затори і поліпшити комфорт пересування вулицями. Окрема тема – рух велосипедистів, бо в нас їх що не день, то більше й більше. Де треба ставити дорожні знаки, де – прибрати, яка розмітка допоможе збільшити пропускну спроможність вулиць, де й як повинні працювати світлофори, де влаштувати пішохідні переходи, зупинки громадського транспорту, парковки. Все це й багато інших елементів транспортної схеми, що буде створена «на виріст», водночас із оновленням генплану дасть рівненським дорожникам і зодчим конкретні алгоритми розвитку.

 Відповідатиме за співпрацю з харківськими проектантами заступник міського голови Олексій Хмилецький. Усі пропозиції про зміни в транспортній інфраструктурі будуть виносити на обговорення громадськості й місцевих фахівців.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?