Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Голова правління: обов’язки та відповідальність | Газета 7 Днів

Голова правління: обов’язки та відповідальність

14.07.2016 11:22
Переглядів:5273

Хтось із древніх мудреців влучно підмітив: скільки людина живе, стільки і вчиться. В цьому не раз я особисто переконалася. Бо, маючи за плечима вже чималий досвід управителя, відвідуючи різні семінари та тренінги з діяльності ОСББ, завжди ловлю себе на думці, що під час живого спілкування з колегами збагачуюся новими знаннями й ідеями. Не став винятком із правила й інформаційний курс, який Ресурсний центр «Ради голів ОСББ м. Рівне» започаткував для голів правління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щовівторка о 18.00 за адресою: м. Рівне, вул. Тиха, 7. 

Курс «Голова правління: обов’язки та відповідальність»

передбачає обговорення тем, злободенних не лише для початківців, а й для бувалих управителів і голів правління ОСББ. Зокрема, порушуються такі питання: як керувати ОСББ; про кошторис доходів та витрат діяльності ОСББ, порядок складання його та затвердження; про безготівкові та готівкові розрахунки в ОСББ; про порядок використання коштів під звіт, оформлення авансових звітів; про касові операції та порядок готівкових розрахунків. Також актуальною є тема: «Що повинен знати керівник ОСББ про бухгалтерський облік та звітність».

На першому занятті, яке відбулося минулого вівторка, учасники тренінгу ознайомились із законодавчою базою, яка регулює діяльність ОСББ та правила обслуговування будинку. Довідалися про особливості укладання договорів з обслуговування багатоповерхівки. Пізнавальною була інформація про взаємовідносини з Рівнеобленерго, призначення відповідальної особи за електрогосподарство будинку (вимоги та кваліфікація). Торкнулися питання співпраці з Рівнегазом, у тому числі перевірки димовентканалів (порядок і періодичність), а також укладання договорів на обслуговування мереж тепло-, водопостачання та водовідведення. Не менш злободенними є консультації з приводу наймання працівників в ОСББ, видів договорів (трудовий, цивільно-правовий) і взаєморозрахунків, угод на виконання робіт з ФОП тощо.

Усі охочі прослухати інформаційний курс про діяльність ОСББ, можуть записуватися в групи за телефонами: 096 137-80-17, 050 375-31-85, 45-02-03, 45-02-01. Здобуті, до того ж безплатно, знання за плечима не носити.

Світлана АФОНІНА,

 управитель ОСББ «Відродження»

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?