Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Незаконно торгувати можна, з дозволами – зась | Газета 7 Днів

Незаконно торгувати можна, з дозволами – зась

14.07.2016 11:08
Переглядів:669

По дозвіл торгувати кавою на Лебединці звернувся до міської влади Зураб Кантарія, досить відомий в Рівному громадський активіст і підприємець. Він хоче влітку продавати в парку каву з лотка, змонтованого на триколісному велосипеді.

– Комісія, що визначає в Рівному місця сезонної торгівлі, мені відразу заперечила. Мовляв, ми взагалі на Лебединку не надаємо дозволів нікому, – апелював до логіки членів міського виконкому Зураб Кантарія. – Ні на морозиво, ні на солодку вату, ані на каву-чай. Мені це дивно: людям у парку завжди хочеться всього того. Навіщо ж їм ходити десь далеко в магазин? Я пропоную визначити на Лебединці зону, в якій дозволити сезонну торгівлю.

Не склалося: до Володимира Хомка не раз зверталися пенсіонери й просили в цій рекреаційній зоні заборонити продавати будь-що. Й не дозволяють. Але тільки-но знесли ларьок, що самовільно був поставлений перед парадним обласної бібліотеки, як на тому ж місці з’явилась маленька вантажівочка, і ціле літо день у день із неї жваво продають морозиво, напої, коржики та шоколадки.

– Давайте зробимо із цього приводу опитування на Лебединці: як скажуть люди, так і зробимо, – знайшов соломонове рішення міський голова. – А зараз пропоную виділити підприємцю місце на вулиці Драгоманова, через дорогу від музею. Там уже є дві точки, хай буде третя, хай торгує.

 Такий ось парадокс: без дозволів у парку торгувати можна, а от Кантарії, який єдиний попросив про дозвіл, зась.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
12 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?