Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Рівненські лікарі вивчають англійську, бо лікується чимало іноземців | Газета 7 Днів

Рівненські лікарі вивчають англійську, бо лікується чимало іноземців

14.07.2016 16:56
Переглядів:309

 

Упродовж трьох місяців лікарі та адмінперсонал Рівненськогообласногоклінічного лікувально-діагностичного центруім. В.Поліщука здобували знання з іноземної мови. За словами головного лікаря Романа Шустика, який і сам отримав відповідний сертифікат, нині без знань англійської складно працювати як з пацієнтами, так і з медичним обладнанням та літературою.

- Центр, у якому ми проходили навчання, дав можливість відновити знання й отримати той мінімум, який дозволяє спілкуватися з пацієнтами та отримувати необхідну для професійного збагачення інформацію англійською з першоджерел. Нині надзвичайно складно впроваджувати нові методики без знань іноземної, та й останнім часом серед пацієнтів зросла кількість іноземців. Можна сміливо говорити про розвиток медичного туризму, що й зрозуміло. Обладнання у нас - іноземне, лікарі - професіонали, а обстеження виходить в рази дешевше, ніж за кордоном, - зазначив Роман Шустик.

Перший етап працівники діагностичного пройшли за 3 місяці. З серпня навчання продовжиться. Це буде новий рівень, по завершенню якого лікарі зможуть без проблем працювати  з професійною та науковою літературою.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?