Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Юрій Бойко перебуває у поліції і дає покази, але поспілкуватися з журналістами бажання не виявив | Газета 7 Днів

Юрій Бойко перебуває у поліції і дає покази, але поспілкуватися з журналістами бажання не виявив

14.07.2016 14:47
Переглядів:854

Начальник міського відділу поліції Василь Зелінський розповів про це під час сьогоднішнього брифінгу.

До речі, брифінг скликали лише з одного приводу: котрийсь-то із численних небезпечних псів Юрія Бойка, тибетський мастиф, наніс страшні ушкодження, множинні рвані рани та укуси живота, стегна й обличчя рівненському пенсіонерові.

– Сам Бойко зараз знаходиться в нас у приміщенні, дає свої роз’яснення з приводу тих обставин, які мали місце, – розповів головний поліцейський Рівного. – Можливо, він дозріє, й захоче поспілкуватися з представниками засобів масової інформації. Бо зменшити розжарення емоцій можна буде тільки шляхом відвертого спілкування і запевнення людей про подальшу долю своїх собак. Він тут, у слідчого, дає покази зараз. І я не заперечую, аби він теж прийшов на брифінг. Після останньої події, всього, що відбулося на його очах, він зрозумів, що й він не застрахований від своїх собачок, що він теж може стати потерпілим рано чи пізно. Сьогодні я його переконав: потенційно він так само може наразитися на такий же напад від свого «улюбленця». І це може коштувати не тільки здоров’я, а й життя.

Цей випадок становить суспільну небезпеку, – констатував Василь Зелінський. – Слідчі внесли відомості про цю подію до Єдиного реєстру за ознаками злочинів, що передбачені в статті 128 Кримінального кодексу України, а саме за необережно нанесені тяжкі та середньої тяжкості тілесні ушкодження. Її санкції передбачають громадські роботи від 150-ти до 240 годин, виправні роботи або обмеження волі до 2-х років. Триває розслідування всіх обставин справи. Громадянин Бойко, який утримує цих собак, надає покази. Тварин перемістили на територію радіозаводу, де вони не представляють такої небезпеки, яку вони собою являли на вулиці Костромській. Ми вживаємо заходи, щоби спонукати власника взагалі вилучити собак такої небезпечної бійцівської породи, як тибетський мастиф, за межі міста, щоби в подальшому не трапилося таких-от резонансних подій.

 Щоправда, Юрій Бойко так до преси й не прийшов, хоч журналісти сподівалися послухати його розкаяння та виправдання. Іще недавно бізнесмен був впевнений у собі аж до зухвалості. Три поспіль поліцейських протоколи щодо псів, один з яких передали в адмінкомісію, два – до міського суду, не вплинули на його прибуткову пристрасть до небезпечних для рівнян, зате дороговартісних звірюг. Та раптом з двору, що на Костромській, він перевіз до Радіозаводу всіх до одного чотирилапих людожерів, подалі від себе, бо мало що їм у звірячі голови впаде. Й дає поліціянтам покази.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?