Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Паспорти в Україні "помолодшають": їх видаватимуть із 14 років | Газета 7 Днів

Паспорти в Україні "помолодшають": їх видаватимуть із 14 років

19.07.2016 13:09
Переглядів:552

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект №3224 "Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її соціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України". Відповідне рішення підтримали 226 народних депутатів.

Після підписання Президентом України і набрання чинності законопроекту не лише міграційна служба, а й центри надання адміністративних послуг та державні підприємства "Документ" зможуть приймати документи для видачі ID-картки всім громадянам України. Як очікується, до набрання чинності абсолютна більшість підрозділів служб будуть забезпечені необхідним обладнанням для оформлення цих документів.

Окрім того, прийнятий закон вирішує ряд проблемних питань у створенні та використанні Єдиного державного демографічного реєстру, оплати громадянами адміністративного збору з оформлення документів тощо.

Законопроектом передбачено:

-        розмежування видів документів з імплантованим безконтактним носієм і без нього;

-        запровадження оформлення паспорта громадянина України після досягнення 14-річного віку (паспорт оформлятиметься на 4 роки особам, які не досягли 18-річного віку; після 18 років – на 10 років);

-        запровадження посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, та проїзного документа особи, якій надано додатковий захист;

-        запровадження картки трудового мігранта як документа, що посвідчує особу іноземця або особи без громадянства, які мають намір займатися підприємницькою діяльністю в Україні, що підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні.

Паспорти громадян України міститимуть текст українською та англійською мовами. Водночас для оформлення ID-картки відцифровані відбитки пальців рук вноситимуть тільки за згодою особи.

Валентина ІВАНЮК, головний спеціаліст із звязків з громадськість та ЗМІ УДМС України вРівненській області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?