Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Палії знищили авто журналіста | Газета 7 Днів

Палії знищили авто журналіста

21.07.2016 14:21
Переглядів:545

Все сталося вночі: рівненський журналіст та депутат Рівнеради двох скликань Олександр Курсик серед ночі крізь вікно почув сирену сигналізації власного автомобіля.

Побачив, що він горить, вхопив відро води та особисту зброю на випадок провокації і вибіг з дому. Сусіди теж повибігали, допомагали гасити. Та без пожежників люди були безпорадні: виявилося, що машина зайнялася від «коктейлю Молотова».

Підпал авто у Рівному не перший: машини бізнесменів, журналістів, громадських активістів та політиків спалахують із сумною послідовністю. Але досі не затримали, не те щоб посадили за це хоч одного палія.

– Слідчі шукають винних у підпалі, – запевнив начальник міськвідділу поліції Василь Зелінський. – У Рівному є група, яка в такий спосіб вирішує проблеми, які її цікавлять. Ми відслідковуємо всі випадки, вивчаємо організаційну складову і накопичуємо дані, аби довести вину цих осіб.

Тим часом сам Олександр Курсик пов’язує подію зі своєю професійною діяльністю.  А про розслідування злочину сказав, що це «екзамен новим очільникам поліції та обласної прокуратури».

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 7 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?