Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
3
 
Липень 2016
 

Сервісні центри замість МРЕВ: машини реєструють, видають права і підбирають перспективну молодь на держслужбу | Газета 7 Днів

Сервісні центри замість МРЕВ: машини реєструють, видають права і підбирають перспективну молодь на держслужбу

28.07.2016 17:51
Переглядів:938

Сьогодні в Регіональному сервісному центрі МВС в Рівненській області розповідали про досягнення й проблеми служби, яка працює в нас замість колишніх МРЕВ. 

Найголовніша зміна, що важлива для людей – можливість оформляти договір купівлі-продажу машини у сервісному центрі і не сплачувати посереднику за довідку-рахунок. Щоправда, з цим пов’язані й проблеми територіальних сервісцентрів: у Рівному, наприклад, часом треба вистояти в чергах цілий день. Хоча, як подивитись правді в очі, то всі ми пам’ятаємо, що в МРЕВ рівняни теж стояли в чергах, не менших, ніж тепер.

– Ми є, працюємо, проводимо реформи, формуємо новий колектив і рухаємося вперед, – з упевненістю розповів про підсумки піврічної роботи виконувач обов’язків директора обласного РСЦ Валерій Белець. – Багато змін проведено у справі реєстрації автотранспорту. Весь час працюємо над формуванням штату: в період від нового року проведено три конкурси у відповідності до законодавства про державну службу. На всі вакансії в сервісній службі наразі можуть претендувати і колишні працівники, і люди, які ніколи не працювали на державній службі. Наступний конкурс на низку посад відбудеться 9 серпня, а документи можна подавати до 4 числа. То ще є час, і нам украй потрібні нові люди, зі свіжим поглядом і позитивними очікуваннями від реформ. Вимоги: громадянство України, вища освіта, знання державної мови, водійські права. Потрібно скласти тести. В програмі тестування – 400 запитань на знання Закону України про державну службу, Конституції України, Закону про запобігання корупції. Все об’єктивно. Людина реєструється в Києві в державній службі, отримує логін і пароль. Й за 40 хвилин відповідає на білет, в якому 40 запитань. Потрібно правильно відповісти на 24 запитання. Також треба пройти співбесіду. Ті, хто отримає посади, 6 місяців проходитиме випробувальний термін. У цей період зарплата складатиметься тільки з посадового окладу, без премій і доплат. Це трохи більше ніж 2 тисячі гривень.

З початку року працівники територіальних сервісних центрів Рівненської області надали майже 50 тисяч реєстраційно-екзаменаційних послуг. У центрах зареєстрували понад 6 тисяч транспортних засобів, зняли з обліку – майже 2500, і перереєстрували – майже 11 тисяч, а також видали майже 13 тисяч водійських посвідчень.

У перспективі в Україні функції реєстрації транспорту і видачі водійських посвідчень мають передати до органів місцевого самоврядування, а саме – ЦНАПам. Але у РСЦ до такої перспективи ставляться із розумінням. Й упевнені, що без роботи не залишаться. Адже працівники, що розбираються у тонкощах цієї справи потрібні будуть завжди, хоч би якій структурі не доручили виконувати їхню сьогоднішню роботу.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 5 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?