Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2016
 

З Луганщини повернулися до Рівного військові правоохоронці ЗС України | Газета 7 Днів

З Луганщини повернулися до Рівного військові правоохоронці ЗС України

15.08.2016 13:48
Переглядів:683

Сьогодні, 15 серпня, із районів виконання завдань в зоні проведення Антитерористичної операції Луганській та Донецькій областях, повернувся особовий склад Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Військовослужбовці, від солдата до офіцера, протягом трьох місяців виконували завдання за дотриманням законності військовослужбовцями-учасниками АТО, підтримання правопорядку на територіях, які підконтрольні українській стороні.

Начальник Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковник Андрій Федоров вручив підлеглим грамоти та оголосив подяки за сумлінне виконання завдань із захисту суверенітету і територіальної цілісності на сході держави. Зокрема група із солдатського-сержантського складу, які за службовою необхідністю були відряджені у Станицю Луганську.

Окрім цього на зустрічі були присутні священник Української православної церкви отець Анатолій, дружини та діти воїнів-АТО. Всі зустрічали хлопців з полегшенням, адже незважаючи на небезпеку вони повернулися до рідних домівок живими і здоровими. Зараз на військових, які прибули із районів ведення бойових дій чекають чергові відпустки.

Варто зазначити, що в рамках ротації підрозділу, який сьогодні прибув зі сходу України, 13 серпня з Рівного виїхала група військовослужбовців, яка з такою ж тривалістю виконуватиме завдання на Луганщині.

Як зазначив полковник Андрій Федоров, головним критерієм для тих, хто служить у Військової службі правопорядку є досвід участі у проведенні Антитерористичної операції, розвиток фізичних кондицій військовослужбовців та знання іноземних мов.

 Також Андрій Юрійович підкреслив, що для якісної підготовки військовослужбовців за стандартами Збройних Сил провідних країн світу двоє його підлеглих проходять курси з підвищення свого рівню володіння англійською мовою. Після закінчення навчання та складання кваліфікаційного іспиту їхні кандидатури буде розглянуто щодо включення до складу перспективного підрозділу Військової служби правопорядку –багатонаціонального українсько-литовсько-польського батальйону.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
11 + 4 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?