Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2016
 

875 рівненських багатоповерхівок підуть на списання | Газета 7 Днів

875 рівненських багатоповерхівок підуть на списання

18.08.2016 17:16
Переглядів:640

Багатоповерхівки Рівного спишуть із балансу - сесія Рівнеради прийняла сьогодні рішення про списання багатоквартирних будинків з балансу житлово-комунальних підприємств. Це рішення депутати Рівнеради підтримали одностайно.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Сахнюк дав ексклюзивний коментар кореспонденту «7 днів» про те, як це буде відбуватися.

– Для  списання утворимо комісії, до яких увійдуть начальники чи головні інженери ЖКП, а також майстри дільниць, юристи, головні бухгалтери, куратори з нашого управління, депутати округів, і представники від будинків - старші по будинках чи будь-які активісти, які там проживають, - пояснив Ярослав Сахнюк. -  Коли ми сформуємо ці комісії, то погодимо їх склад з постійно діючою комісією міської ради з питань житлово-комунального господарства і затвердимо в наказі про списання. З цього й почнеться процедура списання. Комісії обстежать будинки і заповнять всі графи в актах списання. Коли всі члени комісії підпишуть цей акт, його має затвердити балансоутримувач і погодити начальник управління ЖКГ. Ця процедура завершується написанням наказу, що певний будинок вважається списаним. А тоді наше управління отримає повну картину по кожному будинку, де є неприватизовані квартири. Ну а управління комунальною власністю отримає вичерпну інформацію про нежитлові приміщення державної чи комунальної власності, які є в будинках. Після виявлення цих квартир ми сформуємо їх перелік і не пізніше пяти днів розмістимо його на нашому сайті. А тоді займемося виготовленням права власності на це неприватизоване нерухоме майно.  На цьому процедура вважатиметься завершеною.

– Скільки квартир залишаються сьогодні в нашому місті неприватизованими? Звідки взялось оце число 3 тисячі?

– Це ми в розрізі кожного ЖКП ще в травні попередньо зробили вибірку неприватизованих квартир. І їх тоді налічувалось близько трьох тисяч.

– У людей ще є шанс їх  приватизувати?

– Ми маємо відповідно до закону два місяці для того, щоб підготувати акти і накази про списання. Закон каже, що це має бути зроблено НЕ ПІЗНІШЕ, ніж через два місяці після прийняття рішення радою. Протягом цього часу ще можна приватизувати свої квартири тим, хто досі це не зробив. Ну і там ще буде проміжок часу, коли після списання будуть виготовлятися документи на право власності. Навіть у той день, коли ми будемо іти реєструвати право власності, а мешканець якраз у цей день свою квартиру приватизував, ми звіримо дані з реєстраційною службою. Якщо квартира на момент реєстрації права власності будинку неприватизована, то мешканці після того дня вже й не зможуть її приватизувати.

– На яких же правах люди зможуть залишитися жити в цих квартирах?

 –  Будемо здавати їм ці квартири в оренду.  

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?