Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2016
 

Повідомлення про помилку

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls в menu_set_active_trail() (рядок 2405 із /home/dnivrvua/domains/7d.rv.ua/includes/menu.inc).×

Безробітні складали реалістичні бізнес-плани за допомогою дистанційних технологій | Газета 7 Днів

Безробітні складали реалістичні бізнес-плани за допомогою дистанційних технологій

26.08.2016 13:19
Переглядів:448

Захист бізнес-планів слухачами Рівненського ЦПТО ДСЗ за напрямом «Підприємець-початківець» відбувся на базі Центру он-лайн зв’язку Рівненського міського центру зайнятості. Саме ця навчальна група із зареєстрованих безробітних і була визначена Рівненським ОЦЗ для апробації дистанційних технологій під час професійного навчання за вищезазначеним напрямом. 

Впродовж двох тижнів слухачі отримували знання, необхідні для започаткування власного бізнесу, вивчали ряд предметів. А особливість навчання полягала в тому, що поруч із традиційними технологіями застосовувались і дистанційні – проводилися он-лайн лекції, консультації та практичні заняття з використанням програми відео-конференц зв’язку ooVoo, використовувалися асинхронні методи навчання на базі платформи дистанційної освіти Moodle. Всі предмети, що входили до робочого навчального плану,вивчалися із використанням саме новітніх технологій.

У результаті проходження насиченого курсу слухачі склали свої реальні бізнес-плани і захистили їх перед комісією, до складу якої увійшли: заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок, заступник директора з методичної роботи Рівненського ЦПТО ДСЗ Оксана Зигалова, заступник директора Рівненського міського центру зайнятості Олександр Калюх, доцент кафедри економіки підприємства НУВГП, кандидат  економічних наук Оксана Подлевська.

Викладач бізнес-планування Віктор Красовський ділиться враженнями від навчального процесу:

– Особливістю такої підготовки є те, що слухачі мають можливість працювати в зручній атмосфері та в зручний для кожного час. Опитування, яке традиційно проводиться шляхом анкетування, показало, що такий формат дієвий та прогресивний, тому ми й надалі будемо його використовувати в підготовці кваліфікованих кадрів. До того ж, слухачі відчули  економію  часу та коштів, що також важливо.

Під час захисту виділили роботи Олени Горбань – «Виготовлення різака пластикових пляшок», як найбільш оригінальну та корисну для екології бізнес-ідею, Сергія Літвінова – «Надання послуг громадської лазні», Надії Омелянчук – «Манікюрні послуги», Михайла Чуприни – «Розробка проектів дизайну інтер’єрів».

Самі ж підприємці – початківці зауважили, що використання дистанційних технологій значно спростило написання бізнес-планів, а процес навчання став досить комфортним

 Варто зазначити, що даний курс був розроблений авторським колективом, до якого увійшли представники Рівненського ЦПТО ДСЗ та Інституту підготовки кадрів ДСЗ. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?