Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
 
Серпень 2016
 

Найсильнішим у Рівному став поляк Рафал Кобиляш | Газета 7 Днів

Найсильнішим у Рівному став поляк Рафал Кобиляш

29.08.2016 10:11
Переглядів:953

У переддень Дня міста, 27 червня, восьмеро богатирів взяли участь у відкритому міжнародному турнірі зі стронгмену «Rivne Open Cup», що відбувся на майдані Незалежності.

Змагалися українські спортсмени – Олексій Новіков (Київ), Руслан Петруня (Київ), Віталій Міхеєв (Вишневе), Віталій Герасимов (Дніпро), Андрій Бурштин (Чернівці), Олексій Мальцев (Ужгород), Володимир Климко (Львів), а також богатир з Польщі Рафал Кобиляш. Не зміг приїхати до Рівного спортсмен із Литви Відас Блекайтіс, який напередодні отримав травму.

Стронгмени мірялися силами  у шести вправах:  естафета (перенос коромисла та мішків на дистанцію 20 метрів), естафета (підіймання колоди вагою 140 кг та підйом гирі вагою 80 кг), фермерська прогулянка (валізи вагою 140 кг), фінгерс (перекидання труби вагою 300 кг) ще одна естафета (перекидання колеса вагою 360 кг та підтягування санів) та кулі Атласу.

Головна боротьба зав’язалася поміж Олексієм Новіковим та Рафалом Кобиляшем. Попри те, що в останній вправі – кулях Атласу, Новіков підняв усі п'ять, а Кобиляш лише три, у підсумку все-таки переміг поляк.

Результати:

1 місце Рафал Кобиляш (44,5 б)

2 місце Олексій Новіков (41,5 б)

3 місце Віталій Герасімов (27,5 б)

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?