Архів новин

Незабаром з Рівного можна буде літати до Любліна | Газета 7 Днів

Незабаром з Рівного можна буде літати до Любліна

05.09.2016 11:20
Переглядів:368

Державіаслужба задовольнила заявку авіакомпанії Bravo Airways на регулярний міжнародний авіарейс з Рівного до Любліна. Про це повідомили в Державній авіаційній службі України.

Таким чином вже з нового року мешканці області можуть очікувати появу першого регулярного рейсу з Рівненського аеропорту.

З великим оптимізмом сприйняв новину про затвердження першого регулярного рейсу з Рівненського аеропорту голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. Однак, за його словами цей рейс є лише початком, і влада не збирається зупинятися.

– На жаль, на сьогодні наш аеропорт не може повноцінно приймати літаки класу Боїнг, оскільки конструкція таких літаків вимагає більшої рулійної доріжки. Тому ми звернулися до депутатів обласної ради та просимо в них виділити кошти на реконструкцію нашої злітної смуги, щоб розширити цю доріжку, – розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Після цієї реконструкції, переконаний голова ОДА, кількість регулярних рейсів, а також їх напрямки значно збільшаться, адже літаки класу Боїнг є в переважній більшості авіакомпаній, які виявили бажання співпрацювати з рівненським аеропортом.

Окрім рейсу з Рівного для компанії Bravo Airways комісія Державіаслужби затвердила також рейси з Києва до Любліна, Попраду, Рас-ель-Хайма та Тунісу. Разом з цим, нові маршрути отримали й інші авіаперевізники.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 8 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?