Черговий розгром від «Вереса» | Газета 7 Днів

Черговий розгром від «Вереса»

13.09.2016 21:49
Переглядів:391

Рівненський «Верес» здобув чергову перемогу у 9 турі чемпіонату України у першій лізі. Вдома рівненські футболісти переграли «Інгулець» з Петрового – 4:0. Якщо у попередній грі в Горішніх плавнях злива голів в ворота господарів «Гірник-Спорт» сталася у другому таймі, то у домашній грі з «Інгульцем» всі м’ячі були забиті у першому таймі.

Хоча попервах на полі точилася більш-менш рівна гра, проте атакуючий вал «вересівців» наростав. Аж поки на 23-ій хвилині Сергій Герасимець не проштовхнув м’яча до сітки воріт гостей. Згодом простріл від Антона Котляра ударом вже у порожні ворота зумкнув Сергій Борзенко.

Третій гол у ворота «Інгульця» організував Борис Орловський. Він пробив вздовж лінії воріт, і екс-«вересівець» Микита Ткачов зрізав м’яча в свої ворота. Автогол і – 3:0 на користь «Вереса».

До перерви рівняни забили ще раз. Дмитро Козьбан вивів Руслана Степанюка віч-на-віч із воротарем гостей Денисом Бобровим і  той збив нападника у штрафному майданчику. Пенальті реалізував сам постраждалий – 4:0.

Після відпочинку атакувальні дії обох команд не затихали, однак гостроти поменшало. Команди кілька разів обмінялися моментами, втім рахунок більше не змінювався. Отож, після цієї перемоги «Верес» набрав уже 22 очки і відстає від лідера – «Іллічівця» лише на 3 пункти.

У недылю, 18 вересня, рівнян екзаменуватиме столичний «Арсенал».