Архів новин

Домашня тушонка ледь не звела людину в могилу | Газета 7 Днів

Домашня тушонка ледь не звела людину в могилу

15.09.2016 15:46
Переглядів:782

Щоб врятувати рівнянина, який захворів на ботулізм, лікарі підняли на ноги всі рівненські медичні та аптечні установи.

 

Зафіксований у Рівному перший цього року випадок ботулізму пролив світло на кричущу проблему медикаментозного забезпечення. Щоб врятувати 29-річного рівнянина, у якого виявили ботулізм, медикам центральної міської лікарні Рівного довелося підняти на ноги всі місцеві медичні та фармацевтичні установи.

На щастя, зі слів в.о. завідувача інфекційного відділення центральної міської лікарні Рівного Олега Степчина, для хворого з ботулізмом необхідний препарат знайшли у Рівненській обласній клінічній лікарні і ввели безкоштовно. Ще одна доза ботулічного анатоксину є тільки в аптеці № 1 і коштує, до речі, близько 19 тисяч гривень.

Причиною захворювання рівнянина на ботулізм, як розповіла заступник головного лікаря Центральної міської лікарні, лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук Раїса Харитонюк, стала домашня тушонка.  Молодий чоловік поїв м’ясні консерви, виготовлені зі свинини, які привіз від мами з Гощанського району.

– Захворювання на ботулізм виникають рідко, – каже Раїса Харитонюк, – але мають властивість до масових інфекційних заражень серед людей, які вживали одні й ті ж продукти. Скажімо, люди придбали консерви в одному й тому ж магазині чи м’ясо на стихійному ринку. На невідкладну допомогу ми маємо медикаменти, а решту ліків люди купують самі. Протиботулістична сироватка є основною з ліків проти ботулізму. У нашому випадку треба було швидко знешкодити збудник, щоб не виникло ускладнень захворювання, а протиботулістичної сироватки не виявилося ні в міській лікарні, ні в аптеках, тому препарат довелося шукати в інших медзакладах. До слова, у попередньому випадку захворювання на ботулізм, який стався в Здолбунівському районі, де в одній сім’ї захворіло троє людей (мама, тато і дитина), теж склалася критична ситуація. Тоді протиботулістичну сироватку, якою нас виручили житомирські медики, ввели лише дитині, яка перебувала у найтяжчому стані (ботулізм, до речі, дає високу летальність). Якщо немає основного медикаменту, ми не зможемо пролікувати симптоматично. Як при дифтерії треба у перші доби ввести протидифтерійну сироватку, так при ботулізмі – протиботулістичну. Буває, що достатньо однієї дози цього препарату, а може статись, що необхідно й цілих п’ять. Усе залежить від важкості захворювання, тобто скільки токсину потрапило до організму людини і як він з ним справляється.

– Нині дедалі частіше доводиться чути занепокоєння медиків з приводу вірусних інфекцій. Чим це зумовлено?

– Будь-яка вірусна інфекція – це передусім небезпека, зумовлена ризиком розповсюдження. Тому найважливіше завдання лікарів-інфекціоністів – вчасно поставити діагноз, госпіталізувати і вилікувати хворого. Раніше у нас працювали органи санепідемстанції, яким ми повідомляли про такі випадки, а вони, своєю чергою, повинні були локалізувати хворобу, тобто не допустити розповсюдження інфекції.

За перше півріччя в Рівному зареєстровано 86 випадків захворювання на сальмонельоз, торік за цей період було зафіксовано 26.

Зараз спостерігаємо підвищене поширення таких кишкових інфекцій, як гастроентероколіти, харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, дизентерія. Рідше стикаємося з дизентерією, зате частіше, ніж раніше, із сальмонельозом, який, до речі, перевищує загальноукраїнські показники. Цього року тільки в центральній міській лікарні зафіксовано 50 випадків сальмонельозу, 13 з яких – у серпні. Видно, є бактерії носіїв, які ми не можемо вчасно просанувати (провести курс оздоровлення, підвищити імунітет), і вони стають джерелом інфікування для інших. Не йдеться про критичну ситуацію, наближену до епідеміологічної, але простежується зростання кількості хворих. Скажімо, за перше півріччя в Рівному зареєстровано 86 випадків захворювання на сальмонельоз, тоді коли торік за цей період було зафіксовано 26. 

– Що послужило причиною захворюваності на сальмонельоз? 

– Ми проаналізували, що у 52 випадках захворювання на сальмонельоз спровокувало вживання курячих яєць, у 15 – м’ясних виробів, 8 – курячого м’яса, 4 – молочних продуктів, 2 – риби і морепродуктів. Отож причинами високої захворюваності на сальмонельоз є вживання недоброякісних, забруднених продуктів, порушення технології приготування страв, зберігання харчових продуктів в антисанітарних умовах без належного температурного режиму, недотримання правил особистої гігієни. Всі ці фактори сприяють розповсюдженню кишкових інфекцій.

Основне профілактичне правило запобігання захворюванням на гострі кишкові інфекції дуже просте, але його слід обов’язково виконувати: всі м’ясні страви і яйця треба піддавати термічній обробці. Дуже важливо своєчасно розпізнати захворювання. За найменших ознак (порушення роботи кишківника, нудота, загальне нездужання, навіть без підвищення температури) треба звернутися до лікаря.

Самолікування абсолютно недопустиме. Багато препаратів, особливо антибіотиків, дають при кишкових інфекціях швидкий ефект. Симптоми хвороби зникають, і людина вважає, що вона одужала. На жаль, це тільки здається… Неправильне лікування призводить до розвитку хронічного захворювання, різких ускладнень, зростає небезпека зараження оточуючих.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?