Архів новин

Комунальники звітують про 90–100% | Газета 7 Днів

Комунальники звітують про 90–100%

15.09.2016 14:56
Переглядів:582

Чи готові комунальні служби до морозів? Про це міськвиконкому доповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства Володимир Лапюк.

Він запевнив:

– Стан готовності житлово-комунального господарства міста до зими у різних галузях становить від 90 до 100 відсотків.

Ішлося про паспорти готовності будинків, снігоочисну і посипальну техніку, запаси піску, солі та відсіву, про теплові мережі, водопостачання, спеціальний транспорт і освітлення. Та головне питання – чи зможуть рівненські будинки восени прийняти тепло.

– Є вузьке місце: за новим законодавством жеки доживуть максимум до нового року, – наголосив міський голова Володимир Хомко. – А в новостворених ОСББ іще не знають, як потрібно готуватись до зими. Тому рік буде дуже важкий. Ми будемо допомагати цим будинкам, покажемо, де в них слабкі місця. Потрібно, щоби кошти вони витратили на вирішальні, а не косметичні заходи.

Згадали й про дороги: як ми будемо долати ожеледицю. Як виявилося, навіть не всі члени виконкому знають, що при морозах нижче від десяти градусів сіль і пісок слизоту не перемагають. Відсів допомагає, та колесами машини швидко скидають крихту на узбіччя, і вулицю потрібно посипати знову. То треба розуміти, що стихія: морози, снігопади та вітри, трапляються не на папері. І справа честі й професіоналізму комунальників – уміти підтримати життєдіяльність міста, забезпечити його теплом, водою, транспортом, водовідведенням за будь-яких умов. А справа совісті рівнян – не заважати комунальним службам, а допомагати.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?