Архів новин

Рівненські бізнес-леді обговорили питання економічної свободи та економічної демократії | Газета 7 Днів

Рівненські бізнес-леді обговорили питання економічної свободи та економічної демократії

29.09.2016 16:10
Переглядів:536

У сесійній залі Рівнеради сьогодні відбулась ділова зустріч на тему «Вільне підприємництво і демократія».

На зустріч, організовану ГО Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» за підтримки міського управління економіки, завітали начальник міського управління економіки Микола Кирея, помічник аташе з питань культури Фонду сприяння демократії Посольства США Сергій Решетов, завідувач сектора Державної регуляторної служби Рівненської області Віталій Самсон, місцеві підприємці, а також рівняни, які мають намір започаткувати власний бізнес.

Захід відбувся в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Рівному на 2016-2017 роки. Ділова зустріч – це завершальний етап реалізації проекту «Як українській жінці стати лідером у бізнесі», який з березня цього року втілювала в нашому місті Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність». А масовість заходу і активність рівненських бізнес-леді свідчить про успішність реалізації проекту, який реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

У процесі спілкування учасники ділової зустрічі торкнулися питань економічної свободи та економічної демократії як основних передумов виникнення та розвитку підприємства. Зокрема, акцентували увагу на становленні та розвитку свободи бізнесу в Україні. Крім того на заході презентували найкращі з 51 поданої на конкурс бізнес-ідеї від учасниць проекту «Як українській жінці стати лідером у бізнесі». Авторки трьох найкращих бізнес-проектів отримали нагороди.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?