Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Безробітні Рівненщини та Волині отримали професію оператора котельні | Газета 7 Днів

Безробітні Рівненщини та Волині отримали професію оператора котельні

04.10.2016 10:05
Переглядів:309

Погодьтеся, напередодні опалювального сезону – це чудовий привід вдосконалити отримані знання та зарекомендувати себе на новому робочому місці.

Безробітні, направлені на навчання Рівненським та Здолбунівським РЦЗ, а також Луцьким МЦЗ та Рожищенським РЦЗ, впродовж 3 місяців вивчали принцип роботи котлів, зокрема водогрійних та парових пристроїв, які працюють на газоподібному паливі.

Серед дисциплін професійно-теоретичної підготовки – «Читання креслень і схем», «Теплотехніка», «Електротехніка», «Матеріалознавство», «Спецтехнологія».  Професійно-практична підготовка передбачала виробниче навчання та місячну виробничу практику. Важливо, що переважна більшість слухачів здобувала практичні навички за місцем майбутньої роботи.

Випускники задоволені навчанням, особливу подяку виражають викладачам Олександру Ющуку та Миколі Ящуку за дохідливе пояснення та цікаву науку. Зауважимо, що серед чоловічої команди операторів бажання працювати в котельнях виявили і жінки. Вони продемонстрували цікавість до професії, наполегливість та старанність у навчанні, що допоможе швидше зорієнтуватися на ринку праці та адаптуватися на новому робочому місці.

За результатами державної кваліфікаційної атестації  усім слухачам було присвоєно 3-й розряд за професією. Свідоцтва державного зразка вручила старший майстер виробничого навчання Майя Сульжик.

Вчорашні безробітні отримали не просто документ про освіту – в руках своєрідна путівка до нового життя. Робітничі ряди Рівненщини і Волині поповнилися новими кваліфікованими кадрами.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
10 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?