Рівненський «Кардинал» зазнав другої поразки у чемпіонаті | Газета 7 Днів

Рівненський «Кардинал» зазнав другої поразки у чемпіонаті

05.10.2016 16:06
Переглядів:206

У вівторок, 4 жовтня, МФК «Кардинал» приймав столичних гостей, новачка Екстраліги – київську команду «Хіт».  Але цю команду повною мірою не можна назвати новачком. Команда «Хіт» раніше грала в першій лізі, вигравала її декілька раз, але з певних причин не переходила в Екстралігу. У її складі гравці найвищого рівня.  У минулому сезоні суперники зустрічалися у півфіналі Кубку України. Тоді кияни перемогли – 4:1.

Гра зі столичною командою не підтвердила оптимізму, що прозвучав під час прес-конференції

Якщо у першому таймі точилася рівна боротьба (гол у ворота «кардиналівців» став радше неприємною несподіванкою, аніж закономірністю), то після перерви ситуація змінилася. І не на користь рівнян. До гола Сергія Чепорнюка додалися влучні «постріли» Дмитра Шувалова та Андрія Борсука. Всі спроби господарів переламати хід гри залишилися без успіху.

Отож, 0:3 – і це вже друга поразка рівнян у двох матчах.

Головний тренер «Кардиналу» Сергій Піддубний на післяматчевій прес-конференції розповів:

- По гарячих слідах, вважаю, що гра була рівною. В першому таймі ми виглядали навіть трохи краще. Дуже хотіли забити. Однак, пропустили. Після перерви почали грати більш авантюрніше, бо треба було відіграватися. Можливо, це була наша помилка. Треба було продовжувати грати строго до кінця матчу. Але це був перший домашній матч. Хотілося подарувати вболівальникам свято… Ми не опускаємо голови і я вже сказав хлопцям, що попереду ще багато матчів. З часом зіграємося краще. Наші перемоги – попереду... Я вірю в свою команду.

Наступні поєдинки "Кардинал" зіграє в гостях – 9 жовтня з «ЛТК-Інбев-НПУ», а 15-го – з «Продексімом».