Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

У нагородах рівненських спортсменок є заслуга їхнього лікаря | Газета 7 Днів

У нагородах рівненських спортсменок є заслуга їхнього лікаря

05.10.2016 15:02
Переглядів:3350

Після повернення з Ріо-де-Жанейро призерки Паралімпіади, дзюдоїстки Ірина Гусєва та Юлія Галінська завітали у Рівненську міську лікарню, щоб подякувати своєму лікарю Романові Остапенку, який поставив їх «на ноги». Завдяки Романові Анатолійовичу вони змогли показати високі результати на відповідальних стартах Паралімпіади.

Дівчата принесли до свого лікаря медалі, які завоювали. Адже вважають, що в них є важлива частина і його роботи. Срібна призерка Паралімпійських ігор, Ірина Гусєва, розповіла, що вперше побачили Романа Анатолійовича на матчі регбістів:

– Регбі – досить агресивний вид спорту. Під час змагань у когось сталася травма. І тут на поле вибіг Роман Анатолійович із чемоданом. Саме тоді моя сестра Катя й сказала мені, що це лікар від Бога, що він «всіх шиє і ставить на ноги». У Каті колись була травма коліна, отже їй робили операцію у Феофанії в Києві. Це був 2004-й рік, тоді за цю операцію заплатили тисячу доларів. Коли ж один із регбістів отримав схожу травму, його оперував Роман Анатолійович. Сестра показала мені того спортсмена, який після такої складної операції вже займався спортом. Я тоді подумала: як за короткий час після такої травми можна гасати по полю? І коли ми почали отримувати травми, у нас навіть не постало питання, до кого звернутися в першу чергу. На жаль, зараз в Україні немає жодного хорошого реабілітаційного центру. А в спортивній медицині не вистачає часу на відповідну реабілітацію і тому велика кількість хороших спортсменів, які могли б показати хороші результати, змушені «зав’язувати» зі спортом…

Бронзова призерка Паралімпіади-2016 Юлія Галінська до розповіді подруги додала:

– Реабілітація після операції для звичайної людини – це одне. А для спортсмена – зовсім інше. Після операції я намагалася повністю дослухатися до порад Романа Анатолійовича. Робила все, що він мені радив, дослухалася до його підказок. Тож все вдалося. Через чотири місяці після операції я вже змогла виступати на змаганнях.

Роман Остапенко весь той час, що дівчата розповідали про свої операції та враження від ігор та Ріо, тихенько сидів у кріслі та лише часом хитав головою, ніби на знак підтримки. Брав медалі спортсменок, ніби зважував їх у руках. Напевно, пригадуючи ті моменти, які пройшов разом зі своїми пацієнтками, розповів:

– Маючи справу зі звичайними людьми та спортсменами я зробив висновок, що до них треба пристосовуватися. Наприклад, реабілітація після пластики хрестовидної зв’язки (саме така операція була у Юлі) триває до року. А у нас вона змогла виступати вже через чотири місяці. І слава Богу, все нормально. У Ірини ж було три операції на плечі. Ми не робили за один етап весь об’єм операцій для того, щоб вона змогла після втручання швидше відновлюватися між змаганнями. Так було треба, тому що пропустиш одне, друге змагання й вилітаєш зі спорту назовсім. Спортсмени ж – це трохи інші люди, вони менше себе жаліють. Інколи їм доводиться вибирати: або спорт, або стовідсоткове здоров’я. Я дуже радий за дівчат, за їхні нагороди. Мені пощастило, що потрапив до них у якості лікаря і також погрівся у променях їхньої слави.

Наостанок Ірина сказала:

 

– Це дуже класно, що в нас у Рівному є такий лікар. Ми його радимо всім своїм колегам. Тепер до нього приїжджають спортсмени навіть із Києва. Ми в ньому впевнені і цілком довіряємо цій надзвичайно талановитій людині.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Грек

Я бува подумав, що їхні лікарі використали чудовий допінг, який і допоміг спортсменам отримати нагороди...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?