Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Писати «Народну Конституцію» прийшло мало народу | Газета 7 Днів

Писати «Народну Конституцію» прийшло мало народу

06.10.2016 09:44
Переглядів:257

Вчора у бізнес-центрі «Манхеттен» відбувся захід, який гучно назвали Регіональним Форумом «Новий Суспільний Договір – Незалежність – Справедливість – Довіра».

 Його організувала Коаліція громадянського суспільства «Народна Конституція». До Рівного приїхали відомі експерти Віталій Чудновський, Володимир Полочанінов та інші суспільні діячі, які увійшли до Коаліції «Народна Конституція». Вони ознайомили рівнян з ключовими питаннями та принципами широкого неполітичного процесу створення нового суспільного договору та представили його як шлях виходу з кризи нашої держави. Проте слухачів на форум зібралося мало. Щось не видно в народу великого бажання писати «Народну Конституцію». Чи то зневірилися, що воно щось дасть, чи писати розучилися?

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Коментарі

Вася

За інформацією ЗМІ, Віталій Чудновський до 2005 року був членом київського організованого злочинного угрупування (ОЗУ) Віктора Рибалки («Рибки»), яке здійснювало «кришування» компанії «Фокстрот».

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
8 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?