Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

У Рівному відбудеться фестиваль міської культури та урбаністики | Газета 7 Днів

У Рівному відбудеться фестиваль міської культури та урбаністики

06.10.2016 15:24
Переглядів:239

Перший фестиваль міської культури та урбаністики «URBAN FEST. RIVNE» відбудеться 15 жовтня.

«URBAN FEST. RIVNE» цього року включатиме в себе майстер-класи та ворк-шопи, вуличне мистецтво (музика, фаєр-шоу), смачну вуличну їжу та цікаві квести, презентації та спілкування.

Цього року, в рамках соціальної складової «URBAN FEST. RIVNE», планується зібрати кошти для перетворення звичайного двору біля будинку 3А на вулиці Словацького у відкритий арт-простір – оригінальний мистецький дворик «Словацького 3’ART». Дворик з новим життям стане локацією для різноманітних заходів, місцем відпочинку містян та цікавим туристичним об'єктом Рівного.

 Наша довідка:

«URBAN FEST. RIVNE» – це поєднання вуличної культури, неформальної освіти, комунікації, квестових пригоди та обговорення нових підходів функціонування міста. Невід’ємною складовою фесту стане його соціальна складова, що спрямована на залучення коштів під конкретний проект просторового розвитку міста.

 

Особливе завдання «URBAN FEST. RIVNE» – оживити різні куточки міста. Дати можливість учасникам відкрити місто через дворики, паркани, вулиці, фабрики та багато інших місць, що не потрапляють нам в око щодня. Місця, які раніше не асоціювалися для нас з містом. Місця, які ми можемо оживити та наповнити новим сенсом.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?