Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Рівненські митники не дозволили ввезти в Україну авто по підроблених документах | Газета 7 Днів

Рівненські митники не дозволили ввезти в Україну авто по підроблених документах

12.10.2016 13:44
Переглядів:279

Про деталі здійсненого порушення митних правил розповів заступник начальника Управління боротьби з митними правопорушеннями Рівненської митниці ДФС Юрій Андрусенко:

– При ввезенні в Україну через митний пост «Городище» Рівненської митниці ДФС автомобіля марки «DAIMLER», громадянин П. заявив працівникам митниці, що він є нерезидентом і постійно проживає в Республіці Молдова і в якості підстави для такого переміщення пред’явив паспорт громадянина України для виїзду за кордон, з відтисками штампів «Постійне проживання Молдова» та «Прийнятий на консульський облік». Проте, Посольство України в Республіці Молдова надало нам інформацію, що громадянин П. на консульському обліку в Молдові не перебував, з будь-яких інших питань не звертався, а відтиски штампу та печатки в його паспорті не відповідають дійсності. Разом з тим, Державна міграційна служба повідомила, що даний громадянин зареєстрований на території України.

А тому, враховуючи всі обставини, Рівненська митниця прийшла до висновку, що під час тимчасового ввезення автомобіля марки «DAIMLER» громадянин П. був резидентом і на нього не розповсюджуються пільги надані іноземним громадянам. При цьому він повинен був сплатити митні платежі в сумі більш ніж 500 тисяч гривень.

Таким чином, громадянин П. вчинив дії спрямовані на переміщення транспортного засобу через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з поданням органу доходів і зборів як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом. По даному факту складено протокол про порушення митних правил за статтею 483 МК України, санкція якої передбачає накладення штрафу у розмірі 100% вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил разом з конфіскацією цих товарів.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 2 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?