Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

На свято вулиць Коперника і Петра Могили в Рівному з’їли величезний казан кулешу, 20 кг вареників і без ліку солодощів | Газета 7 Днів

На свято вулиць Коперника і Петра Могили в Рівному з’їли величезний казан кулешу, 20 кг вареників і без ліку солодощів

17.10.2016 11:25
Переглядів:781

На свято вулиць Коперніка й Петра Могили до старовинного району міста «Воля», відомого в народі нинішнього «Канту» зійшлись у день Покрови сотні люду. Гуляли мешканці сусідніх вулиць – Дубенської, Соборної, Теліги. І з неблизьких районів міста приїхали до скверу Українських добровольців цілими родинами. Ще б пак: своє домашнє свято ці вулиці відзначали не вперше, і цього року також все відбувалося невимушено й радісно.

– У нашому маленькому районі люди знають одне одного, вітаються, живуть нерідко спільними проблемами, – каже один з організаторів і спонсорів гуляння на покрову, мешканець Коперника Маріян Года. – Усі, а особливо діти, беруть активну участь у забавах, конкурсах, розвагах. І молодь, і пенсіонери розважаються разом..

На свято завітали міський голова Володимир Хомко, секретар міськради Сергій Паладійчук. Було багато знаних в Рівному митців. Художник Леонід Гринбокий дозволяв дітям гратись на травичці своїми витворами з кераміки – сувенірними писанками. У скверику пекли шашлик, варили чай, співали в караоке. Діти обліпили гойдалки. Свято вдалося. Щастя, що й погода посприяла

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?