Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Прокуратура відновила розслідування за фактом захоплення земель для будівництва на Пагорбі Слави у Рівному | Газета 7 Днів

Прокуратура відновила розслідування за фактом захоплення земель для будівництва на Пагорбі Слави у Рівному

19.10.2016 10:37
Переглядів:324

Слідчими міліції у 2014-2015 роках проводилося досудове розслідування кримінальних правопорушень, що передбачені ч. 3 ст. 197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво), ст. 246 (незаконна порубка лісу) та ч. 2 ст. 364-1 (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України.За результатами розслідування дане кримінальне провадження було закрите через відсутність в діянні складу кримінального правопорушення.

Однак, з огляду на значний суспільний резонанс, який непокоїть громадськість у зв’язку із продовженням будівельних робіт на Пагорбі Слави у Рівному, за вказівкою заступника прокурора Рівненської області було витребувано матеріали кримінального провадження з Головного управління НП в Рівненській області.

Після проведеної перевірки встановлено, що рішення про закриття кримінального провадження прийнято передчасно у зв’язку із неповнотою проведення досудового розслідування.

У зв’язку з цим заступник прокурора Рівненської області скасував постанову про закриття даного кримінального провадження та доручив  слідчим поліції забезпечити повне та неупереджене розслідування усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень, а прокурорам-керівникам  досудового розслідування – ефективний нагляд у формі процесуального керівництва.

 Прес-служба прокуратури Рівненської області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 13 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?