Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Рівне відвідав посол Республіки Хорватія | Газета 7 Днів

Рівне відвідав посол Республіки Хорватія

19.10.2016 14:39
Переглядів:265

Сьогодні посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч відвідав Рівне з робочим візитом. Під час зустрічі з ним у міський раді говорили, в основному, про співробітництво у сфері бізнесу та культури.

– За дев’ять місяців цього року Хорватію відвідали 63,5 тисяч українських туристів. І сьогодні в Рівному ми зустрічалися з туристичними агенціями. Ми дуже хотіли б щоб і наші туристи приїжджали до України, – розповів посол Республіки Хорватія в Україні Томіслав Відошевіч.

У свою чергу секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук зазначив, що Рівне має партнерські стосунки з багатьма європейськими містами, і не проти, аби у нього з’явилось місто-побратим і в Хорватії. А заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська висловила сподівання на тісну співпрацю між Рівним і Хорватією на культурній ниві, адже на її переконання найбільш тісний зв'язок між народами будується на культурологічному і емоційному рівнях.

Також посол Хорватії має завітати на виставку світлин про свою країну – «Зелено-блакитна Хорватія» хорватського фотографа Марка Врдоляка, що відкривається сьогодні в Рівному у кінопалаці «Україна» о 17 годині. Хорватський митець присвятив її пам’яті рівненського лікаря Андрія Лимича.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?