Юні рівненські футболісти завоювали бронзу | Газета 7 Днів

Юні рівненські футболісти завоювали бронзу

21.10.2016 10:47
Переглядів:184

Команда «Верес»-КОЛІФКС, укомплектована гравцями 2000-го року народження, завоювала бронзові медалі V Спортивних ігор школярів України з футболу. По це повідомляє інформаційна служба НК «Верес».

Фінальна частина змагань завершилася у столиці. Участь у турнірі взяли команди Рівненської, Волинської, Івано-Франківської, Сумської, Полтавської областей та міста Києва. У матчі за третє місце команда «Верес» – КОЛІФКС перемогла команду Сумської області - 5:1. Готували до змагань наших юних футболістів тренери Володимир Кобець та Дмитро Філін. У фінальному матчі змагань збірна Києва обіграла школярів з Волині - 1:0.