Четверта поразка «Кардинала» | Газета 7 Днів

Четверта поразка «Кардинала»

27.10.2016 14:33
Переглядів:189

У 5-му турі Екстра-ліги з міні-футболу рівненський «Кардинал» приймав івано-франківський «Ураган». Гра, що зібрала повні трибуни оновленого спорткомплексу ДЮСШ-4, тримала глядачів у напруженні до останніх секунд.

І хоча початок матчу пройшов за переваги «кардиналівців», однак першими рахунок відкрили гості. На 14-й хвилині вдало завершив комбінацію своїх одноклубників франківець Юліан Горбатий. Але до кінця першого тайму рівняни зуміли відігратися. За дві хвилини до перерви Богдан Новак зрівняв рахунок – 1:1.

Після перерви ураганівці продовжили посилено атакувати. І вже на 24-ій хвилині матчу Ігор Корсун перевагу франківців подвоїв. Спіймавши кураж, гості на майданчику домінували. Через кілька хвилин Михайло Зварич збільшів перевагу «Урагана» – 3:1. Скоротити відставання рівняни зуміли на 30-ій хвилині – відзначився Артем Фаринюк.

Кінцівка поєдинку стала схожою на трилер. Рівняни прагнули відігратися, франківці ж намагалися зберегти перевагу. Першими не витримали напруження господарі, які «заробили» пенальті у свої ворота. Його чітко реалізував Михайло Зварич. Однак за півхвилини суддя призначив пенальті вже у ворота франківців. Богдан Новак скоротив відставання, однак врятувати гру господарі не встигли – 3:4.

Після п’яти матчів у «Кардинала» одна перемога та чотири поразки. Отже, 8-е місце в турнірній таблиці. Наступну гру рівняни зіграють 29 жовтня у Чорноморську з дебютантом, командою «Uni-Laman».