Архів новин

Пон
Втр
Срд
Чтв
Птн
Суб
Нед
1
2
 
Жовтень 2016
 

Поліцейські вчили студентів як жити | Газета 7 Днів

Поліцейські вчили студентів як жити

29.10.2016 09:47
Переглядів:307

Пізнавальну лекцію працівники поліції провели 27 жовтня, студентам Рівненського державного гуманітарного університету. Про шкідливий вплив наркотиків на молодий організм розповідала працівник оперативно-пошукового відділу в Рівненській області Управління з обслуговуванням Волинської, Рівненської та Житомирської областей Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Оксана Андріюк.

Студенти першого курсу факультету документальних комунікацій та менеджменту, за спеціальністю економічна кібернетика із захопленням не лише слухали цікаву інформацію, а активно брали участь у діалозі та дискутували на різні теми.Серед причин, котрі спонукають молодь вживати наркотики, присутні зазначили найпоширеніші: цікавість, наслідування своїх «кумирів», стан відчаю, самотність і безвихідь. Адже вживаючи наркотики, людина намагається втекти від своїх проблем.Однак правоохоронці наголосили, що легкий шлях до «забуття» абсолютно не вирішує проблему, а лише породжує конфлікти із суспільством.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?