Архів новин

Завтра день народження Інформаційно-освітнього простору InfoHub | Газета 7 Днів

Завтра день народження Інформаційно-освітнього простору InfoHub

14.11.2016 13:34
Переглядів:353

Свою першу річницю рівненський Інформаційно-освітній простір InfoHub святкуватиме –15 листопада. 

З цієї нагоди відбудеться прес-конференція, на якій буде презентовано втілені в життя проекти InfoHub, що суттєво вплинули на розвиток нашого міста. Зокрема, фестиваль, який об’єднав активних та креативних жителів міста, URBANFEST.RIVNE, мистецький проект «Словацького 3`Арт», клуб для вільного вивчення та спілкування англійською мовою  English speaking club, навчальні тренінги, прес-конференції та презентації суспільно-важливих подій - це неповний перелік того, що вдалося реалізувати командою InfoHub і об’єднати навколо цих ідей жителів Рівного.

Початок прес-конференції – об 11:00 в Інформаційно-освітньому просторі InfoHub (вул. Словацького, 3а).

Директор InfoHub, Вікторія Серветник:

«Ми презентуємо проекти, які були реалізовані нашою командою за цей рік, а також поділимося планами та ідеями на майбутнє. Рік тому ми створили команду однодумців, яких об’єднала ідея зробити щось корисне для розвитку нашого рідного міста Рівне. Сьогодні ми співпрацюємо із всеукраїнськими організаціями та крок за кроком рухаємося у напрямку змін. Ми налагодили комунікацію із меценатами, партнерами, громадськими активістами і вдячні їм за підтримку».

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
5 + 2 =
More information?

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?