Архів новин

Завтра рівнянам презентують пам’ятку учасникам АТО | Газета 7 Днів

Завтра рівнянам презентують пам’ятку учасникам АТО

15.11.2016 16:39
Переглядів:322

Інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО представить Сектор у Рівненській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Місце проведення – Рівненська ОДА, к. 601.

Початок – 12.00

Учасники прес-брифінгу – головний спеціаліст у Рівненській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Іван Тижук та представник ГО «Юридична Сотня» Олексій Кушнєр.

Пам’ятка учасника АТО розроблена юристами-волонтерами, затверджена та перевірена фахівцями з Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України. Матеріал викладений у легкодоступній графічній формі. Покрокові інструкції допоможуть як ветеранам, так і військовим та їх сім’ям.

«Така книжечка має бути в кишені кожного учасника АТО»,  зазначає голова ГО «Юридична Сотня» та розробник Пам’ятки Леся Василенко.

В рамках презентації Пам’ятки звернуть увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної допомоги та правової підтримки.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
1 + 19 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?