Архів новин

Квартири для трійнят | Газета 7 Днів

Квартири для трійнят

17.11.2016 10:08
Переглядів:567

Цього року відразу дві рівненські сім’ї за один день стали багатодітними. У червні трійнята народилися в сім’ї Віктора та Оксани Ярут, а в серпні щасливими батьками двох доньок і синочка стали Микола та Лариса Черначуки.

Не один рік у Рівному існує традиція, що такі родини забезпечують квартирами за кошт міського бюджету. У місті діє відповідна програма. Багатодітна сім’я Віктора та Оксани Ярут, у якій цього року народилася трійня – двоє дівчаток і хлопчик, вже незабаром отримає ключі від двокімнатної квартири, придбаної за кошти міського бюджету. Відповідне рішення прийняли на останньому засіданні міськвиконкому. А другій сім’ї житло нині шукають.

За словами начальника відділу обліку та розподілу житла Рівненського міськвиконкому Наталії Марщівської, квартиру для родини Ярут придбано в будинку 285а на вулиці Соборній:

– Це двокімнатна квартира в новобудові загальною площею 100 квадратних метрів. Люди обирають те житло, яке вони хочуть, ми намагаємося йти їм назустріч. З міського бюджету виділяється певна сума на придбання житла. Цього року це 1 000 050 гривень для кожної сім’ї, в якій народилася трійня. Людям пропонують варіанти, вони виїжджають, дивляться і обирають. Головний критерій: об’єкт має бути зданим в експлуатацію.

Наталія Марщівська запевнила, що й сім’я Черначук до кінця року отримає квартиру, адже кошти на це вже виділені, нині триває пошук житла, що підійде батькам трійнят.

Нагадаємо, торік у Рівному народилася трійня в родині Казимирських. Вони теж отримали квартиру від міста. Житло для цієї багатодітної сім’ї придбали на вулиці Степана Дем’янчука.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 9 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?