Архів новин

У місті додалися дві цілодобові торгові точки | Газета 7 Днів

У місті додалися дві цілодобові торгові точки

17.11.2016 10:16
Переглядів:512

Гостру дискусію на останньому засіданні міськвиконкому викликало питання про встановлення режиму роботи для декількох торгових підприємств.

Особливим противником цього виступив член міськвиконкому, представник «Правого сектора» Василь Царук. Головуючий на засіданні мер Володимир Хомко навіть зробив йому зауваження: «Чого ви кричите, ви ж не на броньовику?»

Інженер обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Царук виступав проти розширення часових рамок роботи торгових точок тому, що їхні власники, на його думку, використовують робочу силу за тіньовими схемами. Тим часом інші члени виконкому висловили думку, що нині стоїть завдання дати можливість приватному бізнесу вижити. 

Остання думка таки домінувала, отже, переважно звернення підприємців до виконкому про збільшення тривалості роботи їхніх закладів задовольнили. Тож відтепер ресторан «Баржа», що на вулиці Грушевського, 2а, працюватиме до другої ночі, а бар та кухня в гастропабі «Фазер» на вулиці Степана Бандери, 24а і магазин та відділ у магазині «Гастроном «Від і До» на Київській, 77в працюватимуть цілодобово. Відмовили члени виконкому тільки кафе «Піднебесна», що на вулиці Чорновола, 18, господарі якого хотіли продовжити його роботу до 24.00. Кафе й надалі працюватиме тільки до 22.00.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 8 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?