Архів новин

Відкрий світ для дітей з аутизмом | Газета 7 Днів

Відкрий світ для дітей з аутизмом

24.11.2016 12:04
Переглядів:534

Сьогодні у пабі «Сталева гора» відбудеться благодійний концерт під такою назвою. Зібрані з продажу квитків гроші спрямують на облаштування центру реабілітації для «дітей дощу». 

Доброчинний захід, як розповіла співкоординатор соціального проекту, депутат Рівнеради Людмила Чирак, проводять, щоб зібрати кошти для ремонту виділеного міською владою приміщення під центр реабілітації для аутистів:

– Оскільки проблема реабілітації дітей з аутизмом стає дедалі гострішою, ми разом з Денисом Петровським і Тетяною Стадник створили новий соціальний проект – «Відкрий світ для дітей з аутизмом». Його мета – створити у Рівному спеціальний центр, де з дітками, ураженими цією недугою, будуть займатися кваліфіковані спеціалісти. Проект  благодійний, центр буде працювати завдяки меценатам, то ми й організовуємо доброчинний концерт. Адже, щоб привести в належний стан надане міською владою під центр приміщення, необхідно 600 тисяч гривень.

Ідею створення в місті центру для «дітей дощу» підтримує й голова громадської організації «Погляд» Олена Корсун:

– Наша організація займається з дітками-аутистами майже шість років. Зокрема, опікуємося майже півсотнею рівненських родин, для яких проводимо всілякі методичні та організаційні заходи. Крім того, організовуємо для дітей з аутизмом літні табори, де з ними займаються кваліфіковані спеціалісти. Водночас тісно співпрацюємо з такими ж організаціями з інших міст України та закордону.

У благодійному концерті «Відкрий світ для дітей з аутизмом», який відбудеться сьогодні о 18.30 у пабі «Сталева гора», крім рівненських «SHRI-Ланка» і «Брем Стокер» зголосилися виступити музичні гурти «Гримить» зі Львова та «Ray Band» із Києва. Символічна плата за квиток – 50 гривень.

Під час доброчинного заходу, як розповіла Тетяна Стадник, проведуть аукціон хенд-мейду, на якому виставлять творчі роботи дітей-аутистів з усієї України.

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
13 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?