Архів новин

Газовики оголосили дитячий конкурс творчих робіт | Газета 7 Днів

Газовики оголосили дитячий конкурс творчих робіт

25.11.2016 13:52
Переглядів:960

У рамках місячника безпечного користування газом у побуті ПАТ «Рівнегаз» проводить конкурс дитячих творчих робіт. Так у цікавій і доступній формі газовики хочутьпривернути увагу школярів до важливості неухильного дотримання правил безпеки під час користування газовими приладами, а такожнавчити запобігати виникненню небезпечних ситуацій.

Участь у конкурсі можуть взяти всі школярі Рівного. Для цього необхідно надіслати малюнок або будь-яку іншу роботу декоративно-прикладного мистецтва (вишивка, мозаїка, ліплення, різьблення, аплікація тощо) на адресу ПАТ «Рівнегаз». Творча робота має висвітлювати ті чи інші аспекти безпечного та ощадливого користування газом. Ті, хто найкраще справляться із завданням та посядуть перші три призові місця, отримають не лише грамоти, а й грошові призи. Так, переможець конкурсу отримає 1500 гривень, винагорода за «срібло» – 1000 гривень та 500 гривень – за третє місце.

«Через таку своєрідну співпрацю із дітьми у цей період року ми хочемо зосередити увагу батьків, споживачів природного газу, на необхідності безпечного користування газовими приладами задля уникнення аварійних ситуацій. Адже відомо багато випадків, коли саме діти першими відчували запах газу, помічали погашену чайником конфорку плити, – наголошує директор технічний ПАТ «Рівнегаз» Олександр Ганжа. – Конкурси для найменших споживачів газу завжди дають хороший результат – стимулюють як дітей, так і дорослих пригадати та вивчити прості правила безпеки, які можуть вберегти життя".

До конкурсної роботи школярі повинні обов'язково додати інформацію про автора та його роботу: прізвище та ім'я, дату народження, адресу проживання та контактний телефон, назву навчального закладу та клас.

Дитячі творчі роботи приймаються до 16 грудня. Їх можна надіслати поштою або ж принести особисто у ПАТ «Рівнегаз», що знаходиться за адресою: 33027, м.Рівне, вул. Івана Вишенського, 4.

Вікторія Левчук 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 16 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?