Архів новин

Бібліотечна e-mail розсилка | Газета 7 Днів

Бібліотечна e-mail розсилка

30.11.2016 16:36
Переглядів:417

Всі бажаючі на особисту електронну скриньку отримувати інформацію про бібліотечні заходи (презентації, майстер-класи, виставки), нові надходження книг або замовити списки літератури з конкретної теми, мають надіслати лист-замовлення на електронну адресу відділу, чия розсилка цікавить:

abonement.rdob@gmail.com – відділ абонемента (інформація про заходи бібліотеки, нові надходження художньої літератури та аудіокниг).

chz.rdob@gmail.com – читальна зала (книжкові, віртуальні виставки, заходи відділу, списки літератури з питань євроінтеграції).

vil.rdob@gmail.com – відділ обслуговування документами іноземними мовами (анонс заходів відділу, інформація про мовні клуби, нові надходження, електронні бази даних, конкурси).

vm.rdob@gmail.com – відділ обслуговування документами з мистецтва (відомості про мистецькі виставки, зустрічі з творчими людьми, літературно-музичні вечори, інформація про нові надходження у відділ, мистецьку періодику).

vvl.rdob@gmail.com – відділ інформації та документів виробничої тематики (інформація про нову літературу з питань техніки, інформаційних технологій, економіки, сільського господарства тощо, анонс зустрічей із спеціалістами, засідань клубу «Майстриня», виставок Рівненського обласного центру науково-технічної творчості).

vkl.rdob@gmail.com – відділ акумуляції краєзнавчих документів та бібліографії (відомості про нові видання, які вийшли на Рівненщині та книги рівненських авторів, можливість замовити поточний список «Новини краєзнавчої літератури» (перелік статей з місцевої періодики), список літератури з конкретної теми).

bv.rdob@gmail.com – відділ формування бібліографічного ресурсу, баз даних та обслуговування користувачів (замовлення списків літератури з конкретної теми).

Розсилка формується спеціалістами бібліотеки з урахуванням індивідуальних потреб кожного абонента, тому Ви отримаєте максимально корисну інформацію!

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 10 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?