Домашні матчі – без перемог | Газета 7 Днів

Домашні матчі – без перемог

02.12.2016 11:03
Переглядів:276

Тринадцять голів, десять з яких припали на останні п’ять хвилин, побачили рівненські вболівальники у матчі МФК «Кардинал-Рівне» та чемпіона України – львівської «Енергії».

Дебют зустрічі проминув під диктовку «Кардинала», але у воротах гостей впевнено діяв Андрій Пітуля. Однак саме «Енергія» відкрила рахунок. Роман Кордоба виявився спритнішим у добиванні біля воріт господарів – 1:0. А вже за п’ять хвилин Михайло Грицина подвоїв рахунок – 2:0. Цей гол не на жарт розізлив рівнян, і тут же Олександр Басіч красивим ударом «пробив» Андрія Пітулю – 1:2.

Друга половина зустрічі розпочалася невдало для господарів. Уже на другій хвилині тайму Олександра Басіча вилучили з майданчика – наш капітан порушив правила проти львів’янина Олега Легедзевича. У меншості рівняни протриматися не змогли, і Михайло Грицина збільшив перевагу «Енергії» – 3:1. А за хвилину рівненському голкіперові довелося знову діставати м’яч із сітки воріт після удару Романа Кордоби – 4:1. Після цього Сергій Піддубний замінив голкіпера, і на майданчик вийшов Юрій Свинарчук.

Другий гол Максима Мануйленка у ворота львів’ян вселив у наших невеличку надію на позитивний результат. Однак гості швидко відновили перевагу в три м’ячі – 5:2. На це Сергій Піддубний відповів заміною воротаря на п’ятого польового гравця – воротарський светр одягнув Богдан Новак.

За останні п’ять хвилин вболівальники отримали неабияке задоволення, адже побачили один за одним одразу шість голів: спочатку два – в порожні ворота рівнян. На це рівняни відповіли одразу трьома голами у ворота «Енергії»: відзначилися …. , Богдан Новак, ще один гол записав у свій «пасив» Олег Легедзевич. А крапку в поєдинку поставив голкіпер львів’ян Андрій Пітуля, який ударом від своїх воріт вразив «беззахисні» ворота господарів. У підсумку – 5:8 на користь «енергетиків», і команда Сергія Піддубного продовжила серію домашніх поразок до дев’яти матчів.

«Кардинал» після десяти поєдинків з п’ятьма очками посідає передостанню сходинку турнірної таблиці. Наступний матч рівняни зіграють 11 грудня у Києві зі столичним «ХІТом».