Архів новин

Особливі діти Рівного демонстрували таланти на фестивалі «Ти - зірка!» | Газета 7 Днів

Особливі діти Рівного демонстрували таланти на фестивалі «Ти - зірка!»

02.12.2016 13:44
Переглядів:942

Сьогодні в Рівненському навчально-реабілітаційному центрі «Особлива дитина» відбувся Фестиваль дитячої творчості «Ти – зірка!».

«Особлива дитина» заклад, в якому навчаються діти з особливими потребами. Щороку вони, з метою привернення уваги суспільства до проблем інвалідів в Україні організовують фестиваль дитячої творчості. Дванадцять вихованців закладу разом зі своїми вихователями демонстрували свої здібності і таланти.

Ми вже в четверте проводимо цей фестиваль для того, щоб в цьому закладі вихованці показали всі ті творчі здібності, що вони мають, а ці діти дійсно талановиті, – сказав начальник міського управління освіти Василь Харковець, який завітав на свято.

Традиційно фестиваль дитячої творчості «Ти – зірка!» у Рівному проводять до міжнародного дня інвалідів, який відзначають 3 грудня. Всім учням подарували подарунки – солодощі та фрукти. З’явився в «Особливій дитині» сьогодні й новий плазмовий телевізор, який вихованцям подарував один із благодійників. 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 1 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?