Архів новин

Школярі завітали в гості до податківців | Газета 7 Днів

Школярі завітали в гості до податківців

06.12.2016 12:47
Переглядів:421

Днями до податківців міста Рівного на «День відкритих дверей» завітали учні Рівненської ЗОШ № 9. Зустріч розпочалась в Центрі обслуговування платників податків, де фахівці ДПІ у м. Рівному розповіли про роботу ЦОП, детально зупинившись на електронних сервісах для платників податків та адмінпослугах, що надаються відвідувачам Центру.

Податківці розповіли, що сьогодні платник податків може не відвідуючи податкову зареєструватись підприємцем, подавати податкову звітність в електронному вигляді, отримувати електронну консультацію. Зазначили, що електронні сервіси ДФС - це значна економія часу і коштів платників податків.

Студенти з цікавістю ознайомились з роботою підрозділів ДПІ, прослухали лекцію з основ податкового законодавства та заповнили заяви на отримання номера облікової картки платника податків.

 Такі заходи зі студентською та учнівською молоддю проводяться фахівцями податкової служби міста на постійній основі. Вони сприяють вихованню економічної та правової культури майбутніх платників податків, формуванню у них податкової культури, обізнаності з основами податкового законодавства.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
2 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?