Архів новин

У Рівному змагалися шахісти з особливими потребами | Газета 7 Днів

У Рівному змагалися шахісти з особливими потребами

20.12.2016 13:04
Переглядів:268

Близько 50 шахістів з Березнівського, Здолбунівського, Дубровицького, Острозького, Рівненського районів, Рівного та Сарн з’їхалися в обласний центр.

Жінки, чоловіки, юнаки та дівчата стали учасниками чемпіонату області з шахів серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами слуху, який пройшов в регіональному центрі «Інваспорт».

Суддівство турнірів проводилось окремо по нозологіям. Переможців та призерів змагань нагородили грамотами та медалями.

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(жінки):

І місце – Валентина Жученя (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(чоловіки):

І місце – Володимир Заболотний (м. Рівне)

ІІ місце – Петро Савчук (м. Рівне)

ІІІ місце – Євген Гонтар (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Владислав Матушевський (Острозька спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Єгор Зінченко (Острозька спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Олексій Сліпчук (Острозька спецшкола-інтернат)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами слуху стали

(молодша група, дівчата) :

І місце –Юглічек (Острозька спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Пилипей Анжеліка Олександра (Острозька спецшкола-інтернат)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(жінки) :

І місце – Валентина Рубель (м. Рівне)

ІІ місце – Галина Никитюк (м. Рівне)

ІІІ місце – Наталія Горак (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(чоловіки) :

І місце – Олександр Цицюра (м. Сарни)

ІІ місце – Віталій Мельничук (м. Рівне)

ІІІ місце – Анатолій Заборовський (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з ураженнями ОРА стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Дмитро Грабінов (Здолбунівський р-н)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(жінки):

І місце – Алла Нестеревич (м. Рівне)

ІІ місце – Любов Дорожинська (м. Рівне)

ІІІ місце – Катерина Матковська (м. Рівне)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(чоловіки):

І місце – Олександр Протасевич (Березнівський р-н)

ІІ місце – Сергій Касянець (Березнівський р-н)

ІІІ місце – Юрій Ніжаловський (Березнівський р-н)

  Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(молодша група, юнаки) :

І місце – Павло Мінаєв (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІ місце – Костянтин Асєєв (Клеванська спецшкола-інтернат)

ІІІ місце – Антон Гарбар (Клеванська спецшкола-інтернат)

Чемпіонами та призерами серед спортсменів з вадами зору стали

(молодша група, дівчата) :

І місце – Софія Луцик (Клеванська спецшкола-інтернат).

 

 

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
3 + 0 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?