Столичне «Динамо» поїхало від нас з нулем | Газета 7 Днів

Столичне «Динамо» поїхало від нас з нулем

21.12.2016 15:52
Переглядів:397

У суботу рівненське «Сузір’я-ОСДЮСШОР» приймало столичного суперника – «Динамо-НПУ» – у першому чвертьфінальному матчі Кубку України серед жінок. І, як і в матчі двотижневої давності, зуміло виграти у віце-чемпіона країни.

Рівнянки дуже потужно розпочали зустріч і на 14-ій хвилині лідирували з перевагою у 16 очок – 32:16. Вдалі дії в захисті та атаці дозволили нашим землячкам почувати себе впевнено на майданчику. Наприкінці третьої чверті наша перевага зросла ще більше – до 19-ти пунктів (49:30). Однак хвилинна втрата концентрації дозволила киянкам перехопити ініціативу, і в заключній чверті вони спробували дати бій господаркам. Та наші баскетболістки, попри шалений пресинг гостей на кожній ділянці майданчика, утримали перемогу (60:51).

Найрезультативнішими стали Олена Бондар – 18 очок і 8 підбирань, Тетяна Гаврильчик – 13, Кристина Філевич – 9. Однак усі рівнянки заслуговують найкращих слів, бо проявили відмінні бійцівські якості та волю до перемоги і цілком заслужено отримали шквал підтримки глядачів, яких на матчах рівнянок із кожним разом стає все більше.

Повторна кубкова гра цих команд відбудеться вже у новому році – 21 січня, у столиці.