Архів новин

Базар і самобуди – конфліктні теми, про які сперечаються на сесії | Газета 7 Днів

Базар і самобуди – конфліктні теми, про які сперечаються на сесії

29.12.2016 11:27
Переглядів:282

Депутати Рівнеради обговорюють питання, що виникли в критичних точках міста.

Зокрема, йдеться про торгівлю з тротуарів коло центрального ринку Рівного, яка знову відновилася в тих же масштабах всупереч прийнятим із цього питання рішенням півроку тому.

Іншу зону конфлікту створило незаконне зведення 11-поверхового будинку впритул до вже заселеного 4-поверхового житлового будинку на вулиці Гайдамацької, 13а. Мешканці цього будинку нарікають на депутата Рівнеради Василя Немеша, який веде це незаконне будівництво, хоча ДАБІ скасувало дозвільну декларацію на нього.

У ході обговорення обох питань депутати нарікали на той факт, що місто не має муніципальної поліції, яка могла б ліквідувати ці непорядки. Проте міський голова Володимир Хомко нагадав їм, що депутати самі «зарубали» питання про створення муніципальної поліції на попередніх сесіях Рівнеради.

Протестувальники з вулиці Гайдамацької продемонстрували депутатам свої гасла, спрямовані проти незаконного спорудження 11-поверхового будинку в районі малоповерхової забудови, і поставили вимогу скликати міжвідомчу нараду з вирішення цього конфлікту з участю міської ради, ДАБІ та правоохоронних структур. Нагадаємо, нині ця справа слухається в суді. А доки суд приймає рішення, у заселеному будинку на улиці Гайдамацькій, 13а з квітня цього року немає газу. Адже для експлуатації газового обладнання самобуд створив неможливі умови, що можуть призвести до аварії.

7d.rv.ua дозволяє безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті “7 днів” за умови гіперпосилання та згадки першоджерела.

Реклама

Loading...

Додати новий коментар

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.
7 + 3 =
More information?

Шість підказок про наші біди і відступництво від Бога

... Далі

І відкрилася правда, куди вели Україну всі наші вожді

 

... Далі

Опитування

Який спосіб ви вважаєте найкращим для управління багатоквартирним будинком?